Sejneńszczyzna 

poznaj malowniczą krainę

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie pokażą się one z wybranym efektem.

  

    Pasja i zamiłowania fotograficzne sprawiły, że od kilkudziesięciu lat z zapałem staram się z pomocą aparatu uchwycić magię otaczającego mnie regionu. Prezentowane tu zdjęcia są plonem moich fotograficznych wędrówek po tym malowniczym zakątku Polski.

    Z pokorą stwierdzam, że zdjęcia nadają klimat chwili przebywania na inspirujących krainach Ziemi Augustowskiej - Sejneńskiej - Suwalskiej. Dlatego też wciąż się uczę jak zatrzymać choć cząstkę tego, co daje nam otaczający nas świat, gdzie najpiękniejsze bywa nieznane lecz bogate w historię.

    Zafascynowany przyrodą oraz fotografią, wspólnie odkrywam krajobraz, kulturę i ludzi północno -wschodniej Polski, gdzie efekt mojej obserwacji można oglądać na tej stronie, gdzie w miarę możliwości zdjęcia będą aktualizowane…. Zapraszam

 

W OBIEKTYWIE