INSPIRACJE

     

    Inspiracja jest ważną częścią procesu tworzenia. Obserwując świat przez obiektyw mojego aparatu staram się uwieczniać najbardziej fascynujące mnie chwile na tych urokliwych kresowych stronach. Unikatowe bogactwo natury, niebanalne wydarzenia plenerowe, to tylko niektóre atuty tych malowniczych stron, które utrwalone na zdjęciu mogą stać się idealną wizytówką regionu.

       

       Poprzez ukazanie walorów kulturowych, architektonicznych, przyrodniczych i turystycznych SEJNEŃSZCZYZNY i jej okolic, gdzie moim zamiarem jest prezentacja fotografii obrazujących zainteresowanie przejawami życia w jego różnorodnych dziedzinach.

     

       Czasami uda mi się „złapać” te inspiracyjne chwile, które mam okazję i możliwość doświadczać. Niezależnie od tematu zdjęć moim celem jest zainspirować oglądającego chociaż na chwilę.

     

      Każde zamieszczone tutaj zdjęcie łączy się dla mnie z przeżytymi emocjami, które rodzą się z pasji i fascynacji fotografią. Mam nadzieję, że obejrzenie inspiracyjnych zdjęć dostarczy Państwu pozytywnych wrażeń. Czy mi się to udało? Oceńcie sami.

 

  ...Zapraszam.

 

 Sejneńszczyzna 

poznaj malowniczą krainę