FOTO KADR 

       Pasja, cierpliwość, zamiłowanie fotograficzne sprawiły, że od kilkudziesięciu lat z zapałem staram się za pomocą aparatu fotograficznego uchwycić magię otaczającego mnie regionu. Dobre zdjęcia wykonuję wszędzie i zazwyczaj impulsem do podjęcia do mojego działania jest coś, co zobaczyłem , czyli gra świateł, piękny kolor, interesujący kształt, piękna kompozycja i kadr.

         

       Im częściej to wykonuję, tym częściej odkrywam surowiec, który zostaje uformowany w fotografię. Z pokorą stwierdzam, że zdjęcia nadają klimat chwili przebywania na inspirujących krainach Ziemi Augustowskiej - Sejneńskiej - Suwalskiej. Dlatego ,też wciąż fotograficznie zatrzymuję choć cząstkę tego, co daje nam otaczający nas świat, gdzie najpiękniejsze bywa nieznane lecz bogate w historię.

 

      Prezentowane tu zdjęcia są plonem moich fotograficznej twórczości w tym malowniczym zakątku Polski. Uformowany w fotografię wspólnie odkrywam różne tematy oraz ludzi północno - wschodniej Polski, gdzie efekt mojej obserwacji można oglądać na tej stronie, a w miarę zebrania fotografii będzie to stale aktualizowane.

 

.Zapraszam

 Sejneńszczyzna 

poznaj malowniczą krainę