Sejneńszczyzna 

poznaj malowniczą krainę

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie pokażą się one z wybranym efektem.

   Wiosna 

    Lato 

   Jesień

Zima

     PORY  ROKU  

     Witajcie w mojej autorskiej galerii  Pory Roku.  Chcę Wam pokazać piękne oblicza pór roku i nie tylko tej małej malowniczej krainy. Mam nadzieję, że w ten sposób rozbudzę w Was nieodpartą chęć obcowania z przyrodą i jeszcze większy szacunek do środowiska, będącego zarówno naszym miejscem na ziemi.

     

      Fotografia czterech pór roku staje się relacją z obserwacji natury i jej zjawisk przyrodniczych. Wszystko to tworzy osobistą narrację łącząc niezwykłość świata przyrody i moją artystyczną wrażliwość oraz umiejętność przekazywania obrazu za pomocą obiektywu aparatu fotograficznego.

   

    To daje możliwość podziwiania niesamowitych przedstawień natury, gdzie natura jest wbrew pozorom            nieokiełznana i stanowi nasze codzienne otoczenie, zajmując szczególne miejsce w naszym życiu.

 

      A zatem…. Zapraszam do obejrzenia moich fotografii, gdzie galeria Cztery Pory Roku z czasem będzie się rozrastać.