Letni wypoczynek nad jeziorami, rzekami, gdzie gorące, wakacyjne dni  sprzyjają spędzeniu wolnego czasu nad wodą, stanowiąc doskonałą rozrywkę  na udane wakacje w klimacie Sejneńszczyzny.

29 lipca 2020

        Planowanie urlopu nad wodą sprawia nam wiele przyjemności. Już sama myśl o beztroskich chwilach spędzonych w pięknej scenerii wyzwala w nas endorfiny i poprawia pozytywnie nam humor. Wiele osób nie wyobraża sobie odpoczynku bez wody, nic w tym dziwnego, bo woda wpływa na nas kojąco i pomaga się odprężyć. Gorące, letnie dni właśnie temu sprzyjają, jak co roku wiele osób decyduje się na taki letni odpoczynek.

        Podczas wypoczynku trzeba w pierwszej kolejności zadbać więc o bezpieczeństwo, swoje i najbliższych. Poniżej kilka zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą: wybierajmy kąpieliska strzeżone, sprawdzamy pogodę, opalamy się z głową, przestrzegamy regulaminu miejsc nad wodą, pilnujemy dzieci, no i kąpiel ale bez alkoholu!

        Jeziora na Sejneńszczyźnie dają możliwość spędzenia wakacji w sposób aktywny i ciekawy. Część ze zbiorników idealnie nadaje się do uprawiania takich sportów wodnych, jak: żeglarstwo i kajakarstwo, część to prawdziwy raj dla wędkarzy. Charakteryzujące się znaczącymi walorami krajobrazowymi i przyrodniczymi, zapewniając odpoczynek i relaks.

        Największą popularnością wśród turystów cieszą się noclegi nad wodą w domkach agroturystycznych na Sejneńszczyźnie, regionie słynącym ze wspaniałych jezior i przepięknych lasów, które tworzą wyjątkowy krajobraz i miejsce idealne do odpoczynku. Największymi zaletami pobytu nad jeziorami i rzekami to cisza i spokój z dala od miejskiego zgiełku i cena. Oferty turystyczne nad jeziorem są bardzo atrakcyjne i spełniają oczekiwania każdego, kto nie chce wydawać dużych pieniędzy.

       Niezależnie od tego, czy planujesz urlop z całą rodziną lub beztroskie wakacje z przyjaciółmi, letni wypoczynek nad jeziorem to zawsze znakomity wybór. Wszyscy marzymy o urlopie, który zapewni nam błogi relaks, odprężenie i wspomnienia, do których będziemy wracać z przyjemnością przez wiele lat.

 Sejneńszczyzna 

poznaj malowniczą krainę